Відпочинок в Карпатах
Карпати – одне з найбільш відвідуваних місць України, неймовірно красивий гірський масив, ліси, річки, свіже повітря – це те, що варто побачити і відчути, причому, в будь-який час року.Весна – весела крапель; грайливі струмочки, з Відблиски м’якого весняного сонця; перша травичка; цвітіння лугів і садів.Літо – буяння зелені; яскраве, але не дуже палюче сонце, що дає більш стійкий загар, ніж на морі, різноманітність грибів і ягід.
Осінь – жовтий, оранжевий, червоний колір листяних дерев, перемішаний з вічно зеленим хвойним лісом і, навіть, Осінній дощ, коли хмари приховують вершини гір, дають розуміння величі природи і гармонії з нею людини.
Зима – пора, коли ліси і гори покриті білим, іскристим вбрання; коли біжить гірська річка, оповита невеликий пеленою з крайкою льоду по краях дарують непередаване відчуття казки і дитинства.У Карпатах особливий мікроклімат, властивих тільки цьому регіону.Екологічний туризм в Карпатських горах – це завжди незабутні враження, дивовижні пейзажі і можливість відчути живу природу у всій її первозданності і красі.
Гори Карпати – це унікальне, неперевершене творіння природи, яке зачаровує людство знову і знову! Час, який людина витратить на відпочинок в горах Карпат, він не забудемо ніколи, так як могутність гір, чистота лісових струмків і свіжість повітря не може залишити байдужим нікого!
Найвищі гори країни – Українські Карпати. Це казковий край. Тут і гірські лабіринти, і обривисті схили, і осяяні сонцем долини, і стрімкі галасливі річки, і замріяні очі блакитних озер, і темнохвойні бори, і прикрашені вершини, і мовчазні, оповиті хмарами вершин гір. Це тут, серед неприступних скель, ховається гуцульська «шовкова косиця» – едельвейс.
Карпати – гірська система, розташована в центрі Європи. Вона простягається опуклою на північний схід дугою на 1500 км від м Морави в Чехії в ущелині Залізні Ворота, на Дунаї. В межах України лежить частина цієї гірської системи-Східні, або український, Карпати, їх ще називають лісистий. Ширина Українських Карпат становить понад 100 км, довжина уздовж північно-східного краю досягає 280 км. Гори складаються з кількох паралельних асиметричних хребтів і міжгірських улоговин. Уздовж східного краю Карпат тягнеться Передкарпатська підвищена рівнина (600-900 м над рівнем моря). Вона непомітно переходить в Зовнішні Карпати, що утворюють північно-східне пасмо гір з восьми кіл. Вершини головних хребтів перевищують 1600-1800 м. Тут виділяються три виразні частини: Бескиди, Горгани і Покутсько-Буковинські Карпати.