Ла Кречуну найкращий готель для відпочинку в Буковелі

Послуги

Готель Ла Кречуну - найкращий відпочинок в Буковелі
Готель

Наші послуги

Готель Ла Кречуну в Буковелі пропонує наступні послуги для своїх відвідувачів. Якщо у Вас виникли запитання стосовно послуг, будь-ласка зверніться до наших менеджерів.

Ресторан

Отже, три хвилини від центрального підйомника Буковеля і ви вже в урочищі Стаїщі, в Готелі Ла Кречуну. Добротні дерев’яні двері, декілька сходинок – і ось перед Вами наш ресторан. Солідні міцні столи розраховані на дуже докладне і щедре застілля. Ми пропонуємо багатий вибір холодних і гарячих закусок, основних страв, страв на відкритому вогні і, звичайно ж, різноманітних вареників з картоплею та грибами, з сиром, з капустою, з рибою, з вишнею, з яблуком. Ну, де ще гість зможе покуштувати одночасно українську, румунську та європейську кухню.
Детальніше
Ресторан

Баня

Ласкаво просимо до нашої бані, місце, де традиції старовини в поєднанні з сучасним сервісом будуть для Вас запорукою гарного відпочинку і прекрасного проведення часу.Ми так любимо баню, що не можемо не поділитися з вами її неповторним колоритом, користю для здоров’я і краси, затишною атмосферою млості, розслаблення і турботи про самого себе. Ми так любимо повноцінно відпочивати після важкого робочого тижня або особливо завантажених днів, що не можемо не запросити вас в кращу баню в Буковелі!
Детальніше
Баня