Ла Кречуну найкращий готель для відпочинку в Буковелі

Баня

Готель Ла Кречуну - найкращий відпочинок в Буковелі

Що може бути краще походу в лазню з друзями? У готелі є спеціально облаштована сауна, в якій є велика парна на дровах, що розміщує 10-12 чоловік, басейн, де можна освіжитися і поплавати, спеціально відведена зона відпочинку і санвузол (душ, умивальник, туалет). Банні процедури позитивно впливають на самопочуття, заряджають новою енергією.

Баня та сауна
Сауна з басейном в комплексі Ла Крэчуну На першому поверсі готелю Ла Крэчуну в Буковелі розташувалася простора баня з великим басейном. Відпочиваючі при бажанні можуть скористатися кімнатою відпочинку, в якій є всі зручності, телевізор, стіл і дерев’яні стільці ручної роботи.
Дерев’яна парилка побудована з екологічно чистих карпатських «смерек», тут неповторний аромат, що сприяє розслабленню. Баня здатна вмістити одночасно до 10 осіб.
Гарненько попарившись в сауні при 100°C, далі обов’язково варто зануритися в крижану воду. Для таких цілей у нас передбачений басейн з холодною водою. Басейн має багаторівневу систему очищення, тому вода тут завжди кристально чиста. Також у нас можливо спробувати унікальний лікувальний чай з карпатських трав і ягід. До чаю рекомендується скуштувати натуральний карпатський мед
Сауна в Буковелі запам’ятається Вам особливим колоритом і настроєм!

Баня в Буковелі

Ласкаво просимо до нашої сауни, місце, де традиції старовини в поєднанні з сучасним сервісом будуть для Вас запорукою гарного відпочинку і прекрасного проведення часу.
Ми так любимо баню, що не можемо не поділитися з вами її неповторним колоритом, користю для здоров’я і краси, затишною атмосферою, розслаблення і турботи про самого себе. Ми так любимо повноцінно відпочивати після важкого робочого тижня або особливо завантажених днів, що не можемо не запросити вас в кращу баню в Буковелі!
Забронювати
Баня в Буковелі